Şartlar ve Koşullar

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
Kanunen internetten yapılan(anlık teslim edilebilir/indirilebilir ürünler hariç) satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

14 günü geçmeyen ürün alımlarında sitemizle iletişime geçerek iade talebinizi belirtebilirsiniz. İade edilecek ürünler için lütfen iade sözleşmesi sayfamızı okumayı atlamamalısınız.

İade işlemlerinde kargo ücreti göndericiye ait olup, iade şartlarını sağlamayan ürünlerde gönderim ücreti göndericiye aittir.


Mağazamıza ürün iadesi yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir.
Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir. Promosyonlu ve ücretsiz ürünlü gönderilerin iadesinde mevcut promosyon veya ücretsiz ürün gönderilmezse kargo geri gönderilir. Ayrıca promosyonlu ve ücretsiz ürünlerin iade edilip ana ürünün iade edilmeme gibi bir durum söz konusu değildir.

İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile arkasında mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Sitemizden alışveriş yapan değerli müşterilerimizin yasal ticaret sayfalarını okuması gerekli olup alışveriş yapılırken tüm kurallar müşteri tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.