Mobil

Oppo Reno 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu

oppo-reno-4-turkiyede-satisa-sunuldu

Akıllı telefon dünyasında son yıllarda Çin markalarının güçlü, uygun fiyatlı telefonları nedeniyle sektörün liderleri el değişimine doğru ilerlerken bu hızlı ilerleyişte adından sıkça söz ettiren Oppo, yeni telefonu olan Reno 4 modelini geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Tanıtılan telefon Ekim ayının son haftası itibari ile ülkemizde satışa sunuldu. Satışa sunulan telefonun özelliklerine ve ülkemizdeki etiket satış fiyatına bakmak gerekirse;

Oppo Reno 4 Lite Genel Özellikleri

Ülkemizde satışa sunulan Reno 4 modelinin sadece lite versiyonu bulunuyor. Lite olmayan sürümü ise Uzakdoğu ve Avrupa pazarında satışa sunuldu. Lite sürümünün genel özelliklerini incelediğimizde bizi öncelikli olarak 7,48 mm kalınlığı ile oldukça ince bir telefon karşılıyor. Kendi segmenti göz önüne alındığında kendi alanında en ince telefon olarak ön plana çıkan bu modelin ağırlığı ise sadece 164 gram. 6,4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan telefon bu açıdan oldukça tatmin edici. Dahili depolama alanında ise oldukça cömert olan Oppo bu modelinde 128 GB hafıza alanı sunuyor. 8 GB RAM belleği ile güçlü bir izlenim bırakan telefonun 4020 mAh gücünde bataryası ve hızlı şarj desteği de var. Çift hatlı kullanıma uygun olan bu telefonun 4,5G desteği olması da en büyük artılarından biri.

En çok merak edilen konulardan biri olan kamera konusunda ise Oppo Reno 4 Lite toplamda 6 kameraya sahip. Ön tarafta iki kamerası bulunan telefonun kameralardan biri 32 MP diğeri ise 2 MP çözünürlüğünde. Telefonun arka kameraları ise sırasıyla 48MP, 8 MP ve 2 MP olarak ön plana çıkıyor.

Türkiye Satış Fiyatı

Ekim ayının son 10 gününde satışa sunulan telefonun ülkemizde satış fiyatı 3599 TL olarak açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir