Gizlilik Sözleşmesi

Demiray Bilişim, Türkiye Cumhuriyeti Devleti anayasalarına bağlı bir ticari işletmedir. Sistem işleyişi tamamen anayasa kanunlarına uygun bir şekilde düzenlenmiştir.

Demiray Bilişim internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı ile ödeme seçeneklerinde kart bilgileri kesinlikle sistemde tutulmaz. Ödeme işlemi esnasında bankanın ödeme sayfasına yönlendirme işlemi gerçekleştirilip tüm işlemler son kullanıcı ile banka arasında gerçekleşmektedir. Banka ödeme işlemleri 3D Secure ile yapılmaktadır.

SSL Koruması

Sitemizde tüm veriler 128 bitlik şifre koruması ile korunmaktadır. Kredi kartı ve benzeri bilgiler sistemde tutulmamaktadır. Alışveriş yapmadan önce lütfen tarayıcınızın adres satırında yer alan linki iyice kontrol etmelisiniz. Sitemize giren ziyaretçiler otomatik olarak https (SSL) sertifikalı adrese yönlendirilir. Girdiğiniz adres sitemizle uyuşmuyor veya http (NO SSL) sayfası üzerinden yapılan işlemlerde sitemiz herhangi bir yasal sorumluluğu kabullenmemektedir.

Sitemizde yaptığınız ödeme işlemleri, süreç öncesi, işlem anı ve süreç sonrasında hiçbir şekilde Demiray Bilişim ve Demiray Bilişim çalışan personelleri tarafından görüntülenemez.